Firmamız imalatına 40 m²'lik bir atölyede bir adet torna tezgahıyla başlamıştır. Firmamız üretmiş olduğu yüksek kalitedeki ürünler sayesinde kısa zamanda adını duyurmuş ve piyasanın güvenini kazanmıştır. Firmamız imalatına otomobil yedek parçaları üreterek başlamıştır.


Müşteri memnuniyetini, kaliteli, en kısa sürede iş teslimi, güler yüzlü hizmet firmamızın temel prensibi olmuştur. Firmamız bu prensipler doğrultusunda kısa zamanda büyüyerek üretim alanlarını ve kapasitesini arttırmıştır. Tamsan Yedek Parça Dişli Sanayi bugün 250 m²'lik üretim alanında 23 adet tezgahıyla üretimini sürdürmektedir.


FİRMAMIZ 2014 YILINDA YAPTIĞI YATIRIRIMLARLA;


250 m²'lik atölyedden şuan 600 m²'lik küçük bir fabrika haline gelmiştir.Tezgah sayısını 42'ye yükselterek her sektöre hizmet verme hedefine gün gün yaklaşmıştır.


BÜNYEMİZE KATTIĞIMIZ CNC VE ÜNİVERSAL TEZGAHLARLA KAPASİTEMİZİ ARTIRDIK.


Triger Dişli İmalatı en uygun fiyatlarla ve en hızlı en kaliteli şekilde yapılmaktadır.Bunların yanında düz ve helis dişli imalatımızda devam etmektedir.


2014 YATIRIMLARIMIZLA;


Kremayer Dişli İmalatımız, Profil Taşlama İşlemi, devreye girmiştir.Yeni yatırımlarımızla Dişli İmalatı kapasitemizi 3 katına çıkardık.


Kuruluş yıllarında sadece otomotiv sektörüne üretim yapan firmamız bugün; tekstil sanayi, otomotiv sanayi, matbaa, plastik sanayi, gıda ve orman sanayi, makine imalat sanayi, (torna, freze, borvek dişli ve yedek parçaları) kontroplak sanayi, gemi sanayi, deri sanayi, iş makineleri sanayi, asansör sanayi vb. Sektörlere yedek parça imalatıyla desteğini sürdürmektedir.


Sizleride Tamsan Yedek Parça Dişli Sanayi'nin güler yüzlü hizmetiyle ve kalitesiyle tanışmaya davet ediyoruz.